Opinie

dodaj swoją opinię

Zobacz również opinie o kancelarii na portalu O fachowcach

 

alicja

bardzo polecam Pana Mecenasa. Jest solidny, działa szybko i skutecznie. Dzieki jego pomocy moja sprawa zakonczyla sie sukcesem.pozdrawiam

Grzegorz Z.

Bardzo życiowy człowiek. Słowny uczciwy adwokat, zaangażowany, mający dużą wiedzę praktyczną - cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć. Mecenas poświęcił mi dużo czasu i był ciągle do mojej dyspozycji - dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc.

Krzysztof D.

Dzięki osobistemu zaangażowaniu Pana Mecenasa, sprawę udało zakończyć się z wynikiem pozytywnym jeszcze na etapie przedsądowym. Polecam w sprawach związanych z Kodeksem Karnym oraz ruchem drogowym. Pozdrawiam!

Dariusz B.

Jestem bardzo usatysfakcjonowanym profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy. W imieniu własnym dziękuję za wysoki poziom usługi, współpraca z PANEM daje komfort rzetelnego wsparcia prawnego.

Renata F.

Wszystkich, którzy poszukują dobrego adwokata do rozwodu zachęcam aby szukali pomocy w kancelarii mecenasa Pawła Figiel z Mikołowa. Jest bardzo rzeczową i konkretną osobą. W sposób prosty przedstawia klientowi jego 'status' i proponuje konkretny i rzeczowy sposób podejścia do problemu. Z jednej strony pełny profesjonalizm a z drugiej ludzkie podejście.

Adam Zając

Bardzo rzetelny i konkretny, do każdej sprawy podchodzi ze starannością i empatią, znajduje zawsze czas na zadawane pytania i zawsze odpowiada.

Marzena Pilarska

Mecenas Paweł Figiel to adwokat godny polecenia i zaufania. Pan Mecenas prowadził moją sprawę związaną z podwyższeniem alimentów dla córki.

Paweł Figiel

Masz problem prawny? Skontakuj się z nami

+48 609 789 644

lub

prześlij formularz

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X