Opinie

dodaj swoją opinię

Zobacz również opinie o kancelarii na portalu O fachowcach

 

Zbigniew

Wierzyłem, że sam wygram sprawę z prawnikami renomowanego serwisu samochodowego oraz ubezpieczycielem OC/AC. W ostatniej chwili znajomy polecił mi Pana Mecenasa i to u mnie uratowało. Sprawa przeszła przez dwie instancje i wszystkim zajął się Pan Paweł Figiel, ponieważ praca nie pozwalała mi bym stawiał się na rozprawy mając 2 tys. km do przejechania. Oczywiste sprawy dla mnie, miały zupełnie inną twarz prawniczą. Pan Mecenas doskonale przygotował linię obrony i pełen sukces na finale. Bardzo polecam jego usługi prawnicze, ale też chętnie doradza drogą elektroniczną i kieruje na dobrą drogę by klient był zadowolony i sprawa była załatwiona. Warto zapukać do jego drzwi i przedstawić swoją sprawę, a wyjdziecie z wiedzą i z nadzieją, że sprawę da się jeszcze załatwić po waszej myśli.

Jolanta

Pan mecenas jest osobą rzetelną , w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam pana mecenasa.

Ireneusz

Polecam w 100% Pana mecenasa rzetelny z ogromną wiedzą. Bez owijania w bawełnę działa szybko i skutecznie. Sprawa zakonczona pozytywnie. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

AIKONBUD

Sprawa na początku wydawała się bez szans...Dzięki PANU Mecenasowi pozytywnie zakończona.DZIĘKI Rzetelny,terminowy,pracuje z pasją.POLECAMY!!

JBG

Pan Mecenas w 1000% zasługuje na bardzo duży szacunek,sprawa karna załatwiona uniewinnieniem.Stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Bardzo dziękujemy Panie Mecenasie

DR

D

Piotr

W 100% polecam Pana Mecenasa. Sprawa na pozór beznadziejna okazała się całkiem inną, oczywiście została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pełny profesjonalizm, podczas całej sprawy otrzymywałem od Pana Mecenasa tylko rzetelne i realne informacje oraz porady co do postępowania, żadnego bicia piany oraz tworzenia fałszywych obrazów jak to niejednokrotnie bywa. Pełne zaangażowanie i życiowe podejście z ludzkim zrozumieniem sytuacji. Nie wierzyłem ale faktycznie można powiedzieć, że Pan Mecenas jest specjalistą od ' mega ' trudnych praw. Polecam jeszcze raz i dziękuję za pomoc.

Piotr Grudziński

Profesjonalizm, rzetelność, skuteczność - dziękuję za pomoc.

Dariusz Bończyk

Kancelaria godna polecenia -wysoka skuteczność z ogromną wiedzą. Oczywiście sprawa rozwodowa została przeze mnie wygrana dzięki Panu, któremu zaufałem.jeszcze raz dziękuję Panu Mecenasie za pomoc w naprawdę trudnej sprawie.

Lorcia

Dziękuję bardzo za pomoc.Polecam w sprawach związanych z Kodeksem Karnym zarówno mieszkającym w kraju jak i za granicą. Bardzo mądry i miły adwokat. Potrafi uspokoić, zawsze znajdzie czas by porozmawiać i wyjaśnić. Pozdrawiam Lorcia.

Marzena P.

Adwokat godny polecenia. Jasno przedstawia sytuację w danej sprawie. To rzetelny, uczciwy fachowiec oddany sprawie. Pan Mecenas prowadził sprawę o prawo do renty ,która zakończyła się sukcesem. Pozdrawiam.

Sara M.

Bardzo rzetelny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy . Jestem bardzo zadowolona z jego usług i czystym sercem polecam Pana Pawła do każdej sprawy ! :)

Paweł Figiel

Masz problem prawny? Skontakuj się z nami

+48 609 789 644

lub

prześlij formularz

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X