Opinie

dodaj swoją opinię

Zobacz również opinie o kancelarii na portalu O fachowcach

 

JBG

Pan Mecenas w 1000% zasługuje na bardzo duży szacunek,sprawa karna załatwiona uniewinnieniem.Stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Bardzo dziękujemy Panie Mecenasie

DR

D

Piotr

W 100% polecam Pana Mecenasa. Sprawa na pozór beznadziejna okazała się całkiem inną, oczywiście została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pełny profesjonalizm, podczas całej sprawy otrzymywałem od Pana Mecenasa tylko rzetelne i realne informacje oraz porady co do postępowania, żadnego bicia piany oraz tworzenia fałszywych obrazów jak to niejednokrotnie bywa. Pełne zaangażowanie i życiowe podejście z ludzkim zrozumieniem sytuacji. Nie wierzyłem ale faktycznie można powiedzieć, że Pan Mecenas jest specjalistą od ' mega ' trudnych praw. Polecam jeszcze raz i dziękuję za pomoc.

Piotr Grudziński

Profesjonalizm, rzetelność, skuteczność - dziękuję za pomoc.

Dariusz Bończyk

Kancelaria godna polecenia -wysoka skuteczność z ogromną wiedzą. Oczywiście sprawa rozwodowa została przeze mnie wygrana dzięki Panu, któremu zaufałem.jeszcze raz dziękuję Panu Mecenasie za pomoc w naprawdę trudnej sprawie.

Lorcia

Dziękuję bardzo za pomoc.Polecam w sprawach związanych z Kodeksem Karnym zarówno mieszkającym w kraju jak i za granicą. Bardzo mądry i miły adwokat. Potrafi uspokoić, zawsze znajdzie czas by porozmawiać i wyjaśnić. Pozdrawiam Lorcia.

Marzena P.

Adwokat godny polecenia. Jasno przedstawia sytuację w danej sprawie. To rzetelny, uczciwy fachowiec oddany sprawie. Pan Mecenas prowadził sprawę o prawo do renty ,która zakończyła się sukcesem. Pozdrawiam.

Sara M.

Bardzo rzetelny adwokat który ma profesjonalne podejście do prowadzonej sprawy . Jestem bardzo zadowolona z jego usług i czystym sercem polecam Pana Pawła do każdej sprawy ! :)

alicja

bardzo polecam Pana Mecenasa. Jest solidny, działa szybko i skutecznie. Dzieki jego pomocy moja sprawa zakonczyla sie sukcesem.pozdrawiam

Grzegorz Z.

Bardzo życiowy człowiek. Słowny uczciwy adwokat, zaangażowany, mający dużą wiedzę praktyczną - cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć. Mecenas poświęcił mi dużo czasu i był ciągle do mojej dyspozycji - dziękuję za bardzo udaną współpracę oraz pomoc.

Krzysztof D.

Dzięki osobistemu zaangażowaniu Pana Mecenasa, sprawę udało zakończyć się z wynikiem pozytywnym jeszcze na etapie przedsądowym. Polecam w sprawach związanych z Kodeksem Karnym oraz ruchem drogowym. Pozdrawiam!

Dariusz B.

Jestem bardzo usatysfakcjonowanym profesjonalnym i sumiennym podejściem do mojej sprawy. W imieniu własnym dziękuję za wysoki poziom usługi, współpraca z PANEM daje komfort rzetelnego wsparcia prawnego.

Paweł Figiel

Masz problem prawny? Skontakuj się z nami

+48 609 789 644

lub

prześlij formularz

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X