Opinie

dodaj swoją opinię

Zobacz również opinie o kancelarii na portalu O fachowcach

 

Sebastian

Chciałbym polecić Pana Pawła Figiel. Miałem bardzo skomplikowaną sprawę . Szukając po internecie, sugerując się dobrymi opiniami poprosiłem o pomoc . Lepszej dezycji nie mogłem podjąć. Sprawa zakończyła się pozytywnie dla mojej osoby. Pan Mecenas posiada bardzo dużą wiedzę, umie również przełożyć język prawniczy na 'polski' dzięki czemu wszystko jest zrozumiałe. Polecam z czystym sumieniem.

Karolina Mudyn

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Pawła Figiel. Sprawa rozwodowa, która ciągnęła się prawie 3 lata i początkowo wydawała się trudna i skomplikowana ostatecznie za sprawą profesjonalnego podejścia, dużego zaangażowania, ale i przede wszystkim ogromnej wiedzy zakończyła się pozytywnie. Przede mną kolejna bardzo trudna sprawa i z czystym sumieniem powierze ja Panu Mecenasowi. Polecam

Barbara Dysy

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc. Polecam

Darek

Profesjonalne podejście do klienta. Sprawa, którą miałem wydawała się beznadziejna. Dzięki Panu Mecenasowi sprawa skończyła się pozytywnie. Polecam serdecznie.

Łukasz

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa,konkretna pomoc. Dziękuję.

Mariusz

POLECAM!!! Jazda po alkoholu, podczas kontroli 0,34mg/l ,kolejny pomiar już na komisariacie 0,28mg/l w wydychanym powietrzu, niby malejąco ale wciąż blisko 0,6 promila. No i zaczynają się wielki problemy. Kara wiadomo jakiej można się spodziewać. W moim przypadku było tak: Wyrok nakazowy sądu, rozprawa bez mojego udziału i zakaz prowadzenia pojazdów na okres 3 lat 5000zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy postpenitencjarnej 4500zł na koniec 520zł koszty sądowe (razem przeszło 10tys zł zakaz na 3 lata, co za tym idzie ponowny egzamin na prawo jazdy). Pomoc adwokata niezbędna! Pan Paweł przeprowadził mnie przez cały proces, skutecznie odwołał się od decyzji sądu, wyznaczono termin rozprawy JUŻ z udziałem moim oraz adwokata, no i dzięki pomocy, doświadczeniu, rzetelności oraz profesjonalizmowi Pana Pawła kamień z serca:) Wyrok sądu zakaz prowadzenia pojazdów na okres 1 ROKU oraz przysądzona kara w kwocie 2500zł (wraz z kosztami sadowymi). Dziękuje i Pozdrawiam!

Eugeniusz

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Pawła Figiel . Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa, mi bardzo pomógł w odzyskaniu prawo jazdy , zabrano mi za jazdę pod wpływem alkoholu . Polecam serdecznie.

Mateusz

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z usług P. Pawła Figiel. Pełen profesjonalizm. To była sprawa nie do wybronienia. Jechałem pod wpływem alkoholu 2.5 promila z dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdu. Myślałem, że odsiadka mnie czeka i to bardzo długa. A tu udało się pełen Pro ! Pro ! Pro ! w biurze i na rozprawie, różne alternatywy, widełki oraz rozmowy i pełen Optymizm i Spokój. ' Nawet nie dostałem branzoletki. ' Pozdrawiam Serdecznie Mateusz Smolarczyk Będzin z tej Ciekawej Rozprawy :-)

Zdzisław Rutka

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Pawła Figiel . Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.

0,43 mg/l

Według przepisów prawa przestępca. Zabranie prawa jazdy od 3 do 15 lat. Do dwóch lat pozbawienie wolności. Kosmos dla normalnego człowieka. Pan Mecenas. Spokój totalny. Nic się nie martw dobry człowieku jakoś to ogarniemy. Trzy sprawy w sądzie, warunkowe umorzenie, prawo jady na rok zabrane.Po pół roku zakazu, skrócenie zakazu o połowę. Po załatwieniu wszystkich formalności po 9 miesiącach już jeżdżę. Dziękuję Panie Mecenasie. Polecam wszystkim. Niesamowite obeznanie w temacie, pewno w innych też jest tak dobry . Polecam bardzo serdecznie. Jeszcze raz polecam serdecznie. DZIĘKUJĘ BARDZO PANIE PAWLE. Pozdrawiam

Mariusz

Gorąco polecam kancelarię adwokacką. Sprawa co prawda trwała długo, ale dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pana Mecenasa zakończyła się sukcesem. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Jerzy Keler

Witam i też dodam opinię o panu mecenasie. Pan mecenas pisał mi pisma odwoławcze i pomagał w prowadzeniu sprawy związanej z wypadkiem w pracy przeciwko KHW SA i ZUS., gdyż ci pierwsi zarzucili mi rażące niedbalstwo, a drudzy swoją decyzją pozbawili mnie wypłaty ze świadczenia wypadkowego. Oddałem sprawę do Sądu Pracy i oczywiście ją wygrałem. Było odwołanie ZUS-owskie i w Sądzie Okręgowym również dopiąłem swego. Ogromne znaczenie miały tutaj pisma pana mecenasa, który w sposób bardzo fachowy i precyzyjny wygarnął owym instytucjom błędy i potraktowanie zwykłego człowieka. Pisząc ową opinię, nie robię panu mecenasowi reklamy czy coś tam, tylko z czystym sumieniem polecam go wszystkim, którzy mają lub mogą mieć podobne problemy związane z pracą. Prawdziwy adwokat dla ludzi i za to panu mecenasowi bardzo dziękuję.

Paweł Figiel

Masz problem prawny? Skontakuj się z nami

+48 609 789 644

lub

prześlij formularz

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X