Opinie

dodaj swoją opinię

Zobacz również opinie o kancelarii na portalu O fachowcach

 

0,43 mg/l

Według przepisów prawa przestępca. Zabranie prawa jazdy od 3 do 15 lat. Do dwóch lat pozbawienie wolności. Kosmos dla normalnego człowieka. Pan Mecenas. Spokój totalny. Nic się nie martw dobry człowieku jakoś to ogarniemy. Trzy sprawy w sądzie, warunkowe umorzenie, prawo jady na rok zabrane.Po pół roku zakazu, skrócenie zakazu o połowę. Po załatwieniu wszystkich formalności po 9 miesiącach już jeżdżę. Dziękuję Panie Mecenasie. Polecam wszystkim. Niesamowite obeznanie w temacie, pewno w innych też jest tak dobry . Polecam bardzo serdecznie. Jeszcze raz polecam serdecznie. DZIĘKUJĘ BARDZO PANIE PAWLE. Pozdrawiam

Mariusz

Gorąco polecam kancelarię adwokacką. Sprawa co prawda trwała długo, ale dzięki rzetelności oraz dużemu zaangażowaniu Pana Mecenasa zakończyła się sukcesem. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Jerzy Keler

Witam i też dodam opinię o panu mecenasie. Pan mecenas pisał mi pisma odwoławcze i pomagał w prowadzeniu sprawy związanej z wypadkiem w pracy przeciwko KHW SA i ZUS., gdyż ci pierwsi zarzucili mi rażące niedbalstwo, a drudzy swoją decyzją pozbawili mnie wypłaty ze świadczenia wypadkowego. Oddałem sprawę do Sądu Pracy i oczywiście ją wygrałem. Było odwołanie ZUS-owskie i w Sądzie Okręgowym również dopiąłem swego. Ogromne znaczenie miały tutaj pisma pana mecenasa, który w sposób bardzo fachowy i precyzyjny wygarnął owym instytucjom błędy i potraktowanie zwykłego człowieka. Pisząc ową opinię, nie robię panu mecenasowi reklamy czy coś tam, tylko z czystym sumieniem polecam go wszystkim, którzy mają lub mogą mieć podobne problemy związane z pracą. Prawdziwy adwokat dla ludzi i za to panu mecenasowi bardzo dziękuję.

Zbigniew

Wierzyłem, że sam wygram sprawę z prawnikami renomowanego serwisu samochodowego oraz ubezpieczycielem OC/AC. W ostatniej chwili znajomy polecił mi Pana Mecenasa i to u mnie uratowało. Sprawa przeszła przez dwie instancje i wszystkim zajął się Pan Paweł Figiel, ponieważ praca nie pozwalała mi bym stawiał się na rozprawy mając 2 tys. km do przejechania. Oczywiste sprawy dla mnie, miały zupełnie inną twarz prawniczą. Pan Mecenas doskonale przygotował linię obrony i pełen sukces na finale. Bardzo polecam jego usługi prawnicze, ale też chętnie doradza drogą elektroniczną i kieruje na dobrą drogę by klient był zadowolony i sprawa była załatwiona. Warto zapukać do jego drzwi i przedstawić swoją sprawę, a wyjdziecie z wiedzą i z nadzieją, że sprawę da się jeszcze załatwić po waszej myśli.

Jolanta

Pan mecenas jest osobą rzetelną , w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam pana mecenasa.

Ireneusz

Polecam w 100% Pana mecenasa rzetelny z ogromną wiedzą. Bez owijania w bawełnę działa szybko i skutecznie. Sprawa zakonczona pozytywnie. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

AIKONBUD

Sprawa na początku wydawała się bez szans...Dzięki PANU Mecenasowi pozytywnie zakończona.DZIĘKI Rzetelny,terminowy,pracuje z pasją.POLECAMY!!

JBG

Pan Mecenas w 1000% zasługuje na bardzo duży szacunek,sprawa karna załatwiona uniewinnieniem.Stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Bardzo dziękujemy Panie Mecenasie

DR

D

Piotr

W 100% polecam Pana Mecenasa. Sprawa na pozór beznadziejna okazała się całkiem inną, oczywiście została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pełny profesjonalizm, podczas całej sprawy otrzymywałem od Pana Mecenasa tylko rzetelne i realne informacje oraz porady co do postępowania, żadnego bicia piany oraz tworzenia fałszywych obrazów jak to niejednokrotnie bywa. Pełne zaangażowanie i życiowe podejście z ludzkim zrozumieniem sytuacji. Nie wierzyłem ale faktycznie można powiedzieć, że Pan Mecenas jest specjalistą od ' mega ' trudnych praw. Polecam jeszcze raz i dziękuję za pomoc.

Piotr Grudziński

Profesjonalizm, rzetelność, skuteczność - dziękuję za pomoc.

Dariusz Bończyk

Kancelaria godna polecenia -wysoka skuteczność z ogromną wiedzą. Oczywiście sprawa rozwodowa została przeze mnie wygrana dzięki Panu, któremu zaufałem.jeszcze raz dziękuję Panu Mecenasie za pomoc w naprawdę trudnej sprawie.

Paweł Figiel

Masz problem prawny? Skontakuj się z nami

+48 609 789 644

lub

prześlij formularz

Dodaj własną opinię

pole wymagane
pole wymagane
loader Opinia dodana pomyślnie!
Niebawem pojawi się na naszej stronie! Dziękujemy
X