Kariera

Jeżeli jesteś studentem lub absolwentem prawa i chciałbyś zdobyć doświadczenie w śląskiej kancelarii adwokackiej, zapraszam do współpracy. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego studentom oraz aplikantom, którzy chcieliby poznać praktyczny wymiar wiedzy prawniczej.

 

Praktyki dla studentów prawa

Podejmując praktykę w mojej kancelarii będziesz mógł pogłębić wiedzę praktyczną, a także zdobyć przydatne umiejętności zawodowe. Praktyki skierowane są do studentów 4 i 5 roku. Jestem otwarty na współpracę z osobami, które poza kierunkowym wykształceniem wykazują także sumienność oraz samodzielność w działaniu. W zamian oferuję możliwość wdrożenia do szerokiego zakresu obowiązków, a także pomoc w zrozumieniu mechanizmów działania kancelarii.

 

Staż dla aplikanta

Zapraszam do współpracy aplikantów pierwszego lub drugiego roku. W mojej Kancelarii będziesz miał okazję wdrożyć się w szeroki zakres działań, związanych bezpośrednio z prowadzonymi sprawami. Jestem otwarty na współpracę z osobami, które w swojej pracy wykazują profesjonalizm, zaangażowanie oraz zawodową ciekawość.

 

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowanych studentów oraz aplikantów zachęcam do przesyłania dokumentów aplikacyjnych, tj. CV oraz listu motywacyjnego. W dokumentach aplikacyjnych proszę także o wskazanie następujących informacji:

  • główne dziedziny specjalizacji prawniczej
  • dyspozycyjność
  • okres rozpoczęcia i zakończenia praktyki / stażu
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 

Jeżeli chciałbyś zdobyć doświadczenie zawodowe w Kancelarii, w której z dużym szacunkiem podchodzimy do każdego Klienta, zapraszam do mikołowskiej Kancelarii.

Paweł Figiel

Masz problem prawny? Skontakuj się z nami

+48 609 789 644

lub

prześlij formularz