Kancelaria Adwokata Pawła Figla

Profesjonalna Kancelaria Adwokacka Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tychów do współpracy z Kancelarią Adwokacką Pawła Figla. Dzięki doskonałej znajomości potrzeb lokalnych mieszkańców, a także doświadczeniu w prowadzeniu spraw Klientów przed organami ścigania, Sądami oraz organami administracji, możemy pomóc Państwu w osiągnięciu korzystnego rezultatu sprawy.

 

W działalności Kancelarii najważniejszą zasadą jest zagwarantowanie dobra Klienta i dbanie o jego interesy. Dzięki umiejętności słuchania oraz bardzo dobrej znajomości przepisów prawa, Adwokat Paweł Figiel może realnie pomóc swoim Klientom w osiągnięciu dla nich korzystnego rozstrzygnięcia spraw.

 

Obsługa prawna tyskich przedsiębiorstw

Kancelaria adwokacka Pawła Figla oferuje wsparcie prawne dla spółek cywilnych i spółek prawa handlowego, organizacji pozarządowych oraz mikroprzedsiębiorstw. Kancelaria sporządza umowy, opinie prawne, prowadzi negocjacje, udziela konsultacji prawnych, a także reprezentuje firmy przed sądami. Dzięki współpracy z Kancelarią zyskają Państwo większą stabilność prowadzonego biznesu oraz przejrzystość w zakresie obowiązujących przepisów prawnych.

 

Pomoc prawna dla mieszkańców Tychów

Od wielu lat wspieramy Tyszan, reprezentując ich interesy przed sądami wszystkich instancji. Wyspecjalizowaliśmy się w następujących obszarach:

  • Prawo karne - reprezentujemy interesy Tyszan w postępowaniach karnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obronie naszych Klientów, w szczególności w sprawach o prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem alkoholu i środków odurzających, wypadków komunikacyjnych, zbrodnie, 
  • Prawo spadkowe - zajmujemy się sprawami o ustalenie spadku i prawa do dziedziczenia, podziałem majątku spadkowego czy dochodzeniem zachowku, 
  • Prawo nieruchomości - pomagamy naszym Klientom w ustaleniu drogi koniecznej, zniesieniu współwłasności, ochrony prawa własności, zasiedzeniu nieruchomości czy też w egzekwowaniu wynagrodzenia za korzystnie z rzeczy,
  • sprawy karne na etapie wykonawczym,
  • sprawy rozwodowe,
  • Prawo medyczne - prowadzimy bardzo trudne sprawy związane z ochroną praw pacjentów oraz lekarzy, w tym także sprawy mające na celu ustalenie błędu lekarskiego.

 

Powyższy katalog nie wyczerpuje wszystkich spraw, którymi zajmuje się nasza Kancelaria. Udzielamy wsparcia prawnego m.in. także w sprawach z zakresu prawa pracy oraz w postępowaniach egzekucyjnych i windykacji należności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług prawnych oferowanych przez Kancelarię Adwokacką Pawła Figla oraz do bezpośredniego kontaktu.

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że powodzenie sprawy zależy od równego zaangażowania Adwokata oraz Klienta. Dlatego też każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby rozmowa z Adwokatem przebiegła w komfortowej atmosferze. Dzięki zaufaniu, które okazują nam Klienci, co znajduje potwierdzenie w pozytywnych opiniach Kancelaria adwokata Pawła Figla, jest w stanie wypracować pozytywne rozstrzygnięcie prowadzonych spraw. Zapewniając pełną anonimowość oraz maksymalną dyskrecję, mogą się Państwo do nas zwrócić, nawet z bardzo delikatnymi i trudnymi kwestiami. Reprezentując Państwa interesy, będziemy podejmować tylko i wyłącznie te działania, które mogą zadziałać na Państwa korzyść. Kładziemy nacisk na maksymalne przyspieszenie obrotu sprawy, tak aby w jak najkrótszym czasie zakończyć ważną dla Państwa sprawę.

 

Dlaczego warto?

Kancelaria Adwokacka Pawła Figla nastawiona jest na pełne zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Nie jesteśmy wielką korporacją, która szablonowo kategoryzuje zlecane jej sprawy. Wsłuchanie się w indywidualne oczekiwania Klienta ma dla nas kluczowe znaczenie. Naszą przewagą jest czas, który możemy poświęcić każdej osobie, która się do nas zwraca. Dzięki temu przygotowujemy unikalną strategię działania, która uwzględnia konkretne potrzeby i oczekiwania każdego Klienta.

 

Kancelaria Adwokacka Pawła Figla świadczy usługi dla mieszkańców Tychów oraz okolicznych miejscowości. Zdobyte doświadczenie w pracy w Sądzie Rejonowym zapewnia bardzo sprawną obsługę Klientów indywidualnych, jak i firm. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z należytą troską oraz dyskrecją, postaramy się doprowadzić do szybkiego rozwiązania określonej sytuacji prawej.

 

Ponadto oferujemy dogodne warunki rozliczenia i pełną przejrzystość prowadzonych przez nas działań.