Kancelaria adwokacka Ornontowice

W wielu przypadkach samodzielne dochodzenie własnych praw może być niezwykle trudne. Zawiłość i szybko zmieniające się przepisy prawa sprawiają, że pomoc doświadczonego prawnika, może być jedyną drogą do uzyskania korzystnego rezultatu toczącej się sprawy sądowej. Mając na uwadze dobro mieszkańców Ornontowic, prowadzimy swoją działalność prawniczą w oparciu o zasady przejrzystości i uczciwości.

 

Czasem jedno nieprzemyślane zdarzenie lub zachowanie mogą odcisnąć piętno na dalszym życiu. Spowodowanie wypadku w ruchu drogowym, jazda pod wpływem alkoholu, czy też przestępstwo w afekcie mogą pociągnąć za sobą bardzo bolesne konsekwencje. Dlatego wychodzimy do Państwa z propozycją pomocy. Niezależnie od skali wykroczenia lub przestępstwa możemy pomóc w osiągnięciu najkorzystniejszego rozwiązania. Wiemy jak bardzo stresujące może być stawienie się przed sądem. Dlatego też możemy reprezentować Państwa interesy, zarówno po stronie obrony, jak i oskarżenia. Współpracując z Kancelarią Adwokacką Pawła Figla zyskują Państwo fachowe wsparcie prawne oraz możliwość szybkiego zamknięcia sprawy.

 

Wsparcie prawne dla mieszkańców Ornontowic

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw mieszkańców Ornontowic, pozwoliło nam zdobyć duże zaufanie z Państwa strony. Otwartość, rzetelność i sumienne podejście do każdego Klienta przekłada się na osiąganie korzystnych rezultatów dla naszych Klientów.

 

Wspieramy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Każda sprawa jest traktowana indywidualnie. Zlecając nam poprowadzenie określonej sprawy, mają Państwo gwarancję dochowania najwyższej staranności w celu jej pozytywnego zakończenia. Każdorazowo informujemy Klienta o przebiegu postępowania oraz możliwych następstwach. Tłumaczymy Klientom trudne prawne sformułowania, ponieważ chcemy mieć pewność, że prowadzone przez nas działania są w pełni przejrzyste.

 

Usługi prawne

Oferujemy szeroki katalog pomocy prawnej. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową pomoc przy rozwiązaniu zarówno prostych, jak i zawiłych spraw.

 

Kancelaria Adwokacka Pawła Figla wyspecjalizowała się w następującym obszarze spraw:

  • Prawno karne
  • Prawo medyczne
  • Prawo spadkowe
  • Prawo opiekuńcze i rodzinne
  • Prawo cywilne
  • Prawo pracy

 

Dodatkowo zapewniamy także kompleksową obsługę prawną firm. Reprezentujemy interesy Klientów w postępowaniach egzekucyjnych i windykacji należności.

 

Pomoc prawna w sprawach karnych

Z doświadczenia wiemy, że sprawy karne w największym stopniu wpływają na życie naszych Klientów i mogą mieć bardzo poważne konsekwencje. Niestety zdarza się, że całkowity przypadek lub zaniechanie może doprowadzić do tragicznych skutków. W obliczu tak trudnej i całkowicie nowej sytuacji warto skorzystać ze wsparcia adwokata.

 

Od lat wspieramy mieszkańców Ornontowic w sprawach m.in. o:

  • jazdę w stanie nietrzeźwości oraz pod wpływem alkoholu,
  • jazdę pod wpływem środków odurzających,
  • spowodowanie kolizji w ruchu drogowym,
  • posiadanie narkotyków.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać najkorzystniejsze dla naszych Klientów rozwiązanie. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia w reprezentowaniu przed sądem, organami ścigania czy też administracją publiczną, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Pawła Figla.

 

Skrupulatnie przeanalizujemy Państwa sytuację i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązań.