Adwokat

Doświadczenie w Sądzie Rejonowym w Mikołowie

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując ponad 7 lat na stanowisku Asystenta Sędziego w Wydziałach: Cywilnym, Karnym, Wykonywania Orzeczeń, Rodzinnym oraz Pracy w Sądzie Rejonowym w Mikołowie. W tym czasie zdobyłem gruntowną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do udzielania porad prawnych oraz wszechstronnego reprezentowania Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego, nieruchomości, rodzinnego, pracy, gospodarczego, handlowego oraz egzekucyjnego. W swojej dotychczasowej praktyce zawodowej zdobyłem również doświadczenie z zakresu prawa administracyjnego pracując w organach administracji publicznej.

 

 

Wykształcenie prawnicze

Od urodzenia związany jestem z miastem Mikołów. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 2003 roku obroniłem pracę magisterską na ocenę bardzo dobrą z zakresu prawa gospodarczego i handlowego napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Antoniego Witosza.

 

 

Usługi prawne w Mikołowie

W 2014 roku pozytywnie złożyłem egzamin adwokacki, po czym zostałem wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach. Swój zawód wykonuję z pasją i pełnym zaangażowaniem, mając na celu dobro Klienta.

 

Do każdego Klienta mojej Kancelarii Prawnej podchodzę indywidualnie. Przed skierowaniem sprawy do sądu, dokładnie informuję Klienta o planowanym przebiegu sprawy oraz jej ewentualnych następstwach. Dbam o kompleksową obsługę prawną, zapewniając staranne wykonanie wszelkich formalności. Udzielam wyczerpujących informacji na temat aktualnego stanu oraz przebiegu danej sprawy. Wykorzystuję wszystkie prawnie dostępne możliwości, aby uzyskać pozytywny wynik sprawy dla Klienta, w możliwie najkrótszym czasie.

 

Doświadczona Kancelaria Adwokacka w Mikołowie

Celem pracy Kancelarii Adwokackiej Paweł Figiel jest pomoc ludziom w rozwiązywaniu trudnych sytuacji prawnych. Kancelaria zapewnia fachowe doradztwo prawne i profesjonalną reprezentację przed sądami, organami ścigania oraz organami administracji publicznej.

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. W dbaniu o interesy naszych Klientów Kancelaria kieruje się zasadami profesjonalizmu oraz najwyższej staranności.

poznaj naszą kancelarię

Jolanta

Pan mecenas jest osobą rzetelną , w 100% oddaną prowadzonej sprawie. Zawsze służy radą i pomocą.Sprawa zakończona pomyślnie. Gorąco polecam pana mecenasa.

więcej

Ireneusz

Polecam w 100% Pana mecenasa rzetelny z ogromną wiedzą. Bez owijania w bawełnę działa szybko i skutecznie. Sprawa zakonczona pozytywnie. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

więcej

AIKONBUD

Sprawa na początku wydawała się bez szans...Dzięki PANU Mecenasowi pozytywnie zakończona.DZIĘKI Rzetelny,terminowy,pracuje z pasją.POLECAMY!!

więcej

JBG

Pan Mecenas w 1000% zasługuje na bardzo duży szacunek,sprawa karna załatwiona uniewinnieniem.Stały kontakt i informacje na bieżąco w toczącym się postępowaniu. Bardzo(...)

więcej

DR

D

więcej

Piotr

W 100% polecam Pana Mecenasa. Sprawa na pozór beznadziejna okazała się całkiem inną, oczywiście została rozstrzygnięta na moją korzyść. Pełny profesjonalizm, podczas(...)

więcej
zobacz więcej opinii