Adwokat

Doświadczenie w Sądzie Rejonowym w Mikołowie

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując ponad 7 lat na stanowisku Asystenta Sędziego w Wydziałach: Cywilnym, Karnym, Wykonywania Orzeczeń, Rodzinnym oraz Pracy w Sądzie Rejonowym w Mikołowie. W tym czasie zdobyłem gruntowną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do udzielania porad prawnych oraz wszechstronnego reprezentowania Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego, nieruchomości, rodzinnego, pracy, gospodarczego, handlowego oraz egzekucyjnego. W swojej dotychczasowej praktyce zawodowej zdobyłem również doświadczenie z zakresu prawa administracyjnego pracując w organach administracji publicznej.

 

 

Wykształcenie prawnicze

Od urodzenia związany jestem z miastem Mikołów. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 2003 roku obroniłem pracę magisterską na ocenę bardzo dobrą z zakresu prawa gospodarczego i handlowego napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Antoniego Witosza.

 

 

Usługi prawne w Mikołowie

W 2014 roku pozytywnie złożyłem egzamin adwokacki, po czym zostałem wpisany na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Katowicach. Swój zawód wykonuję z pasją i pełnym zaangażowaniem, mając na celu dobro Klienta.

 

Do każdego Klienta mojej Kancelarii Prawnej podchodzę indywidualnie. Przed skierowaniem sprawy do sądu, dokładnie informuję Klienta o planowanym przebiegu sprawy oraz jej ewentualnych następstwach. Dbam o kompleksową obsługę prawną, zapewniając staranne wykonanie wszelkich formalności. Udzielam wyczerpujących informacji na temat aktualnego stanu oraz przebiegu danej sprawy. Wykorzystuję wszystkie prawnie dostępne możliwości, aby uzyskać pozytywny wynik sprawy dla Klienta, w możliwie najkrótszym czasie.

 

Doświadczona Kancelaria Adwokacka w Mikołowie

Celem pracy Kancelarii Adwokackiej Paweł Figiel jest pomoc ludziom w rozwiązywaniu trudnych sytuacji prawnych. Kancelaria zapewnia fachowe doradztwo prawne i profesjonalną reprezentację przed sądami, organami ścigania oraz organami administracji publicznej.

Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. W dbaniu o interesy naszych Klientów Kancelaria kieruje się zasadami profesjonalizmu oraz najwyższej staranności.

poznaj naszą kancelarię

Sebastian

Chciałbym polecić Pana Pawła Figiel. Miałem bardzo skomplikowaną sprawę . Szukając po internecie, sugerując się dobrymi opiniami poprosiłem o pomoc . Lepszej dezycji nie(...)

więcej

Karolina Mudyn

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Pawła Figiel. Sprawa rozwodowa, która ciągnęła się prawie 3 lata i początkowo wydawała się trudna i skomplikowana ostatecznie za(...)

więcej

Barbara Dysy

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą(...)

więcej

Darek

Profesjonalne podejście do klienta. Sprawa, którą miałem wydawała się beznadziejna. Dzięki Panu Mecenasowi sprawa skończyła się pozytywnie. Polecam serdecznie.

więcej

Łukasz

Bardzo profesjonalne podejście do klienta i fachowa,konkretna pomoc. Dziękuję.

więcej

Mariusz

POLECAM!!! Jazda po alkoholu, podczas kontroli 0,34mg/l ,kolejny pomiar już na komisariacie 0,28mg/l w wydychanym powietrzu, niby malejąco ale wciąż blisko 0,6 promila. No i(...)

więcej
zobacz więcej opinii